Мітинг до Дня захисника Вітчизни

Дата: 17.10.2017 16:22

13 жовтня 2017 року о 12:00 год. в смт. Меджибіж по вул. Замковій відбувся мітинг з нагоди свята Дня захисника Вітчизни. Він розпочався з вшанування пам’яті загиблих воїнів в зоні АТО хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку. З вітальним словом виступив Меджибізький селищний голова Демків М.А. На виконання Указу Президента України від 17 лютого 2016 року №53/2016 нагороджуються Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»: Бондаренко Сергій Володимирович; Варцаба Віталій Вікторович; Васильєв Олександр Олександрович; Кожухівський Микола Сергійович; Сухомлин Руслан Павлович; Терлига Олександр Павлович. Також за поданням голови громадської організації «Меджибізька спілка учасників АТО» та на виконання розпорядження селищного голови від 10 жовтня 2017 року за №180/2017 «Про нагородження Подякою Меджибізької селищної ради з нагоди Дня захисника Вітчизни», за сумлінне виконання обов’язків, проявлену чітку та неухильну громадянську позицію, за патріотизм та з нагоди Дня захисника Вітчизни нагороджуються: Бацевич Богдан Вікторович; Блонський Віталій Васильович; Костик Михайло Юрійович; Чорний Микола Іванович. З вітальним словом також виступив голова спілки учасників АТО Блонський В.В. Після завершення мітингу біля пам’ятного знаку загиблим воїнам в зоні АТО було висаджено алею з кущів калини старостами всіх 12 сіл нашої громади,так як калина це символ України.