В Меджибізькій ОТГ було проведено семінар-нараду щодо призначення житлових субсидій та соціальних виплат установах, підприємствах та організаціях різної форми власності»

Дата: 20.01.2021 16:41

20 січня 2021 року в Меджибізькій ОТГ було проведено семінар-нараду щодо призначення житлових субсидій та соціальних виплат установах, підприємствах та організаціях різної форми власності»

Нараду провела спеціаліст Летичівського управління соціального захисту населення - Вальчук Тетяна Леонідівна.

У семінарі-нараді взяли участь відповідальні працівники за оформлення усіх видів соціальних допомог та субсидій для населення і передачі їх до Летичівського управління соціального захисту населення, а також старости та діловоди сіл.