Проект регуляторного акта «Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок та пільг зі слати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік»

Дата: 27.05.2021 20:35

МЕДЖИБІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЕТИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Одинадцятої сесії
VIII скликання

21 травня 2021 року                                                     Меджибіж                                                                № 2 -11 /2021

Про погодження  проекту регуляторного акта
«Про встановлення на території Меджибізької
селищної ради ставок та пільг зі слати податку
на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,
та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік»

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,керуючись пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити проект рішення селищної ради «Про встановлення на території Меджибізької селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік» (додається).

2. Відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради підготувати аналіз щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – рішення Меджибізької селищної ради «Про встановлення на території Меджибізької селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік».

3. Оприлюднити проект рішення селищної ради «Про встановлення на території Меджибізької селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік» на офіційному веб-сайті згідно законодавства.

4. Після отримання погодження Державної регуляторної служби, розгляду пропозицій щодо даного регуляторного акту та закінчення терміну його обговорення, проект рішення селищної ради «Про встановлення на території Меджибізької селищної ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння на 2022 рік» винести на затвердження  селищної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку ( О. Малюта)

Селищний голова                                                                          Олександр ТКАЧ