Меджибізька громада створила власну друковану газету

Дата: 19.10.2021 15:38

Шановні жителі Меджибізької територіальної громади!

З метою висвітлення діяльності Меджибізької селищної ради, її посадових осіб та депутатів, актуальних питань життя територіальної громади, держави, постійних комісій ради, а також, питань соціально-економічного та культурного розвитку селищ, поширення рішень Меджибізької селищної  ради, виконкому, інформування про суспільно-політичне життя в громаді створено «Інформаційний бюлетень Меджибізької територіальної громади».

Ви маєте змогу переглянути перший номер інформаційного бюлетеня. З’явився він на світ з ініціативи селищної ради, підтримали ідею видання свого інформаційного бюлетеня наші депутати, члени виконавчого комітету, бо відчуваємо, що люди хочуть більше знати про роботу місцевого органу самоврядування.

На його сторінках ми будемо розповідати про нашу роботу та ділитимемося планами на майбутнє. Сподіваюся, що такий спосіб інформування дасть поштовх до активнішої участі громадян у житті нашої громади.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати бюлетень у будівлях старостату. Відзначимо, що примірник розповсюджується безкоштовно.