Відбулась двадцять друга чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної ради

Дата: 24.12.2021 11:15

Відповідно до ст. 42 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Меджибізької селищної  ради, 23 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА відбулася двадцять друга чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, начальники відділів виконкому селищної ради, старости населених пунктів громади, директори комунальних  установ  селищної ради та  головний бухгалтер  Центру ПМСД Наталія Фещенко.

Фото без опису   Фото без опису

Усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських постійних комісіях, які відбулись 17 грудня.

Коротко про головне:

Розпочалась сесія на гарній ноті, а саме, з привітань іменинників!

Фото без опису   Фото без опису

Внесено зміни до Програми економічного та соціального розвитку Меджибізької селищної ради  на 2021-2022 роки.

Затверджено проєкт «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Миру, Зелена,  Лісова, Ясногірська, Калинівка в с. Ярославка  Хмельницького  району, Хмельницької області».

Затверджено проєкт «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Вишнева, Затишна, Набережна, Садова,  Калинівка в с. Ярославка Хмельницького  району, Хмельницької області»

Доповіла: Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Аліна Готфрід

Затверджено план роботи Меджибізької селищної ради на 2022 рік.

Затверджено Програму організації громадських робіт на 2022 рік.

Надано одноразову  допомогу на лікування.

Доповіла: Секретар селищної ради Валентина Бацевич

Затверджено бюджет  Меджибізької селищної територіальної громади на 2022 рік.

Затверджено Положення  «Про оплату праці та преміювання працівників  Меджибізької селищної ради в 2022 році».

Установлено надбавку, преміювання та надання матеріальної допомоги селищному голові на 2022 рік

Доповіла:  Начальник відділу фінансів  Інна Ткачук

Затверджено фінансовий план на 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради».

Внесено зміни до  Програми  розвитку Комунального некомерційного підприємства « Центр  первинної  медико-санітарної допомоги  Меджибізької селищної ради на 2021-2023 роки».

Затверджено зміни до Програми  покращення надання  медичної допомоги хворим,  які потребують гемодіалізу, на 2021-2023 роки

Внесено зміни до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної  медико-санітарної допомоги  Меджибізької селищної ради»

Доповіла: Головний бухгалтер  Центру  ПМСД   Наталія Фещенко

Прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Меджибізької селищної ради Хмельницької області

Доповів: Заступник селищного голови  Василь Германенко

Затверджено розпорядження селищного голови.

Доповів: Селищний голова Олександр Ткач

Затверджено технічні документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки

Доповіла: Начальник юридично-кадрового відділу Марія Герасімова

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність, надання дозволів на розроблення документів землеустрою та інше.

Доповіла: начальник відділу земельних відносин  Вікторія Духневич

Щодо питань внесених у порядок денний двадцять другої сесії селищної ради постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Затверджено Програму  «Безбар’єрна громада» Меджибізької селищної ради на 2022 - 2025 роки

Доповів: Заступник селищного голови  Василь Германенко

Щодо питань внесених у порядок денний двадцять другої сесії селищної ради постійною комісією з питань з питань планування,  фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку:

Надано одноразову матеріальну допомогу учаснику бойових дій

Доповіла: Секретар селищної ради Валентина Бацевич

Затверджено зміни до штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради»

Доповіла:  Головний бухгалтер  Центру ПМСД  Наталія Фещенко

Затверджено Програму залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату на території Меджибізької селищної  ради на 2022 рік

Доповіла: Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Аліна Готфрід

Щодо питань внесених у порядок денний двадцять другої сесії селищної ради постійною комісією з питань  містобудування,  будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища:

Затверджено документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Мельницькому С. С.

Затверджено документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Станішевській О. П.

Затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гриньовій Г. І.

Затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Голосків;

Погоджено надання у користування мисливських угідь ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»

Внесено зміни до рішень сесії Меджибізької селищної ради.