ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗАБОРОНУ ДІЯЛЬНОСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ НА ТЕРИТОРІЇ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.04.2023 08:46

Фото без опису📌11 квітня відбулася 41 позачергова сесія VIII cкликання.

✅З метою захисту національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжрелігійної ворожнечі та дестабілізації релігійного середовища в Україні, депутатами Меджибізької селищної ради було прийнято рішення про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Меджибізької селищної територіальної громади та про припинення користування земельними ділянками: Свято-Преображенському жіночому монастирю села Головчинці Летичівського округу Хмельницької єпархії УПЦ та релігійній організації «Релігійна громада Свято-Миколаївського храму смт Меджибіж Летичівського району Хмельницької єпархії УПЦ».

Фото без опису  Фото без опису