ПРОВЕЛИ ГЕРОЯ...

Дата: 04.07.2024 08:23

Фото без описуФото без опису

⚫️Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці…  03 липня, ми у невимовному горі проводжали свого Героя – Івана ЛУГОВОГО.

Фото без описуФото без опису

📌Народився Іван 07 липня 1982 року, на свято Івана Купала, в селі Русанівці. З 1 по 4 клас навчався в Русанівській початковій школі, далі до 9 класу - в Голосіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після 9 класу вступив в Голосківське професійне училище.

Працював у Русанівському карʼєрі, згодом перейшов до підприємства по ремонту доріг. З 2014 року встав на захист держави. Більше року захищав передові позиції фронту АТО. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації знову, як справжній патріот вступив до лав ЗСУ. Службу проходи в 19-тій ракетній бригаді «Свята Варвара»

▪️26 червня 2024 року наш Герой віддав своє життя, виконуючи бойове завдання в Донецькій області.

Фото без опису

🔹Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували - добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, брат, товариш. Він боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя. Іван загинув за Україну, захищаючи українську землю від російських окупантів. Воїн світла і правди, воїн добра.

🕯️Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Герої не вмирають!