Летичівське відділення Красилівської ОДПІ

02 Березня, 2018 р., 08:25
Упродовж січня-лютого 2018 року в Центр обслуговування платників Летичівського відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області звернулось 599 відвідувачів.
16 Лютого, 2018 р., 09:15
Податковим кодексом України передбачено право платників податків на податкову знижку.  Тож за наявності підтверджуючих документів  щодо понесених  витрат у зв'язку з придбанням товарів, робіт, послуг, дозволяється зменшити загальний річний оподатковуваний дохід. Іншими словами, суму доходу фізичної особи, яка підлягає оподаткуванню,  буде зменшено на суму податкової знижки. Це, в свою чергу, дасть можливість  зменшити суми податку на доходи фізичних осіб.
15 Лютого, 2018 р., 09:08
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 01 серпня 2017 року за № 942/30810, запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет».