Місцеві податки та збори

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ТА МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ НА 2024 р. МЕДЖИБІЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА РІВНІ ПРИЙНЯТИХ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ У 2022 РОЦІ ТА ДІЮТЬ З 01.01.2023р.

Місцеві податки та збори на 2024 рік:

Рішення та Положення Про порядок справляння на території Меджибізької селищної ради ставок із сплати транспортного податку

Рішення сесії "Про встановлення ставки туристичного збору на території Меджибізької селищної ради та затвердження Положення про порядок обчислення та надходження до селищного бюджету туристичного збору".

Рішення "Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок єдиного податку та затвердження Порядку його справляння".

Рішення "Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок та пільг із сплати земельного податку".

Рішення "Про встановлення на території Меджибізької селищної ради ставок та пільг зі слати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Порядку його справляння".