Меджибізька громада

Хмельницька область, Летичівський район

Бюджет

        
МЕДЖИБІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА  
ЛЕТИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ   Р І Ш Е Н Н Я
VІІ скликання
Шістдесят четвертої  сесії
 
21.12.2018 р.                                      Меджибіж                                 № 1-64/2018  

Про селищний бюджет
Меджибізької  селищної ради на 2019 рік
     
    Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 23 статті 26
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада  
                  
                                                     ВИРІШИЛА:  

        1. Визначити на 2019 рік:
-доходи селищного бюджету у сумі 57 964 879 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 57 390 379 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 574 500 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;
-видатки селищного бюджету у сумі 57 964 879  гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету – 57 390 379  гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету – 574 500  гривень;
-оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,172 відсотків видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;
-резервний фонд селищного бюджету у розмірі 200 000 гривень, що становить 0,345 відсотків видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.
    2.1. Сконцентрувати  по головному розпоряднику – Меджибізькій селищній раді за КПКВК 0112146 «Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» обсяг коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів на лікування окремих захворювань в сумі 61 800 гривень.
    
    3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.
   Дозволити Меджибізькій селищній раді  при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з державного та місцевих бюджетів понад обсяги, враховані в селищному бюджеті на 2019 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків селищного бюджету на суму трансфертів, одержаних з  державного та місцевих бюджетів та проводити розподіл та перерозподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів селищного бюджету   за погодженням з постійною комісією селищної ради з  питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку. Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до селищного  бюджету     на 2019 рік.

    4.Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі  2 642 800 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.
    5. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України (крім пункту 111 частини 1 цієї статті).
    6.Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік:
1)у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені пунктом 111 частини 1 статті 97 Бюджетного кодексу України;
2)у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;
          7. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:   
-оплату праці працівників бюджетних установ;
-нарахування на заробітну плату;
-придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
-забезпечення продуктами харчування;
-оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
-поточні трансферти населенню;
-поточні трансферти місцевим бюджетам.
    8.Надати право Меджибізькій селищній раді отримувати, відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу, на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які відповідно до статті 43 Бюджетного кодексу України в обов’язковому порядку покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
9.Головним розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити:
1)затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2)здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному
процесі;
3)взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства;
4)доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
-здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;
-оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів.
5) забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну  енергію, водопостачання, водовідведення, інші енергоносії   та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених лімітів споживання енергоносіїв  у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи  з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.  
10. У процесі виконання селищного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів селищного бюджету Меджибізька селищна рада  у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.
 У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за бюджетними програмами, збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків, а також зміни розмірів, мети та обмеження в часі бюджетних призначень здійснюються за рішенням сесії селищної ради, погодженим з постійною комісією селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку.  
11. Якщо після прийняття селищною радою рішення про селищний бюджет на 2019 рік повноваження на виконання функцій передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.
Передача бюджетних призначень здійснюється за рішенням селищної ради, погодженим з постійною комісією селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку.
Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до селищного бюджету на 2019 рік.  
12.Установити, що це рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року.
13.Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.    
14. Забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.  
15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу фінансів селищної ради (Ткачук І.П.) та постійну комісію селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (В. І. Нечай).
 
 
    Селищний голова                                          М. Демків

Пояснювальна записка

Додатки до бюджету (.xlsx)

Паспорти бюджетних програм (.xls)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь