Меджибізька громада

Хмельницька область, Летичівський район

Бюджет

УКРАЇНА

МЕДЖИБІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЕТИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять дев’ятої сесії

Сьомого скликання

від 22 грудня 2017 року                         смт.Меджибіж                                        № 1-39/2017

Про  селищний бюджет Меджибізької

селищної ради на 2018 рік

 

Відповідно до ч.2 ст.77 Бюджетного кодексу України та керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   селищна рада : 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визначити на 2018 рік:

-  доходи Меджибізького селищного  бюджету у сумі 56102,9 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду Меджибізького селищного  бюджету  55183,4 тис. грн., доходи спеціального фонду  Меджибізького селищного  бюджету 919,5 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  500,0 тис. грн. згідно з додатком № 1 цього рішення.

-  видатки  Меджибізького селищного бюджету у сумі 56102,9 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду Меджибізького селищного бюджету  54 670,9 тис. грн., видатки спеціального фонду Меджибізького селищного бюджету 1 432,0 тис. гривень.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Меджибізького селищного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 54 670,9 тис. грн. та спеціальному фонду 1 432,0 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

Передати із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду кошти в сумі 512,5 тис. грн. В зв’язку з цим установити профіцит загального фонду селищного бюджету в сумі 512,5 тис. грн. та встановити дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 521,5 тис. грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до спеціального фонду , згідно з додатоком 2.

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів Меджибізького селищного бюджету  у сумі  100,0 тис. гривень.

 

4. Затвердити на 2018  рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 6 до цього рішення.

 

 6.  Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд Меджибізького селищного бюджету у сумі 200,0 тис. гривень.

 

 7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду Меджибізького селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою відповідно до ст. 55 Бюджетного кодексу України:

  1. оплата праці працівників бюджетних установ ( код 2110);
  2. нарахування на заробітну плату (код 2120);
  3. придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів ( код 2220);
  4. забезпечення продуктами харчування ( код 2230);
  5. оплату комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270);
  6. соціальне забезпечення  (2700);
  7. поточні трансферти місцевим бюджетам ( код 2620);

 

8. Затвердити в складі видатків Меджибізького селищного  бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм згідно з додатком № 7 до цього рішення.

 

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Меджибізькому селищному бюджету отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів Меджибізького селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

10. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

 11. Установити, що у загальному фонді Меджибізького селищного бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені ст.64  Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені ст.89 та 91 Бюджетного кодексу України щодо Меджибізького селищного  бюджету;

 

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Меджибізького селищного бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені ст.69 та 71 Бюджетного кодексу України.

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду Меджибізького селищного бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені   п. 2  ст. 72   Бюджетного кодексу України;

       14. Дозволити селищному голові при надходженні в міжсесійний період трансфертів з державного (обласного) бюджету (дотацій, субвенцій) понад обсяги, враховані у селищному бюджеті на 2018 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків селищного бюджету на суму трансфертів, одержаних з державного бюджету України (обласного бюджету) та проводити розподіл зазначених трансфертів між розпорядниками коштів селищного бюджету за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань  планування,  бюджету,  фінансів та соціально-економічного розвитку.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до селищного бюджету на 2018 рік.

Делегувати виконкому Меджибізької селищної ради повноваження щодо прийняття рішення з питань розподілу та перерозподілу  обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам у період між сесіями селищної  ради з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет.

15.Відповідно до частини 7, 8 статті 23 Бюджетного кодексу України у процесі виконання селищного бюджету за обґрунтованим поданням  розпорядника коштів селищного бюджету відділ фінансів виконкому селищної ради у межах загального обсягу бюджетних призначень за функціональною класифікацією здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У межах загального обсягу бюджетних призначень розпорядників бюджетних коштів перерозподіл видатків за програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків здійснюються за рішенням виконкому селищної ради, погодженим з постійною  комісією селищної ради з питань  планування,  бюджету,  фінансів та соціально-економічного розвитку.

Якщо після прийняття селищною радою рішення про селищний бюджет на 2018 рік повноваження на виконання функцій передається відповідно до законодавства від одного  розпорядника бюджетних коштів до іншого  розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.

Передача бюджетних призначень здійснюється за рішенням селищної ради погодженим з постійною комісією селищної ради з питань  планування,  бюджету,  фінансів та соціально-економічного розвитку.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до селищного бюджету на 2018 рік.

 

16. Дозволити  розпорядникам  бюджетних  коштів селищного бюджету здійснювати централізовану закупівлю товарів, робіт і послуг для розпорядників     бюджетних     коштів нижчого   рівня      з      дотриманням процедур чинного законодавства.

 

17.  Додатки 1 – 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

18. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  планування,  бюджету,  фінансів та соціально-економічного розвитку (голова комісії  Карбовська Ю.Б.).

Секретар селищної ради                                  В. Бацевич

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь