15 Березня, 2024 р., 08:55
Незважаючи на жорстоке сьогодення, для підтримки старшого покоління Меджибізької громади, наші «Веселі посиденьки» знову зібрались на чергову зустріч.
13 Березня, 2024 р., 08:33
 Меджибізькому центрі надання соціальних послуг з 11 березня 2024 року розпочав свою роботу масажний кабінет та пральні.
07 Березня, 2024 р., 11:30
На передодні святкування 8 березня - Міжнародного дня захисту прав жінок, фахівці Меджибізького центру надання соціальних послуг провели захід для матусь та їхніх діток.
07 Лютого, 2024 р., 15:42
Домашнє насильство вже стало актуальною проблемою сьогодення. А особливо воно загострюється під час війни, та стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Свого часу жертвами жорстокого поводження у побуті стало понад 2 млн. українців. І це цифри тільки зареєстрованих відповідними службами осіб. Не є винятком даної проблеми й наша Меджибізька громада. Щоб жертви домашніх тиранів не почувалися не захищеними, на базі КУ «Меджибізький центр надання соціальних послуг» Меджибізької селищної ради реалізовано проєкт зі створення Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, урочисте відкриття якого відбулося сьогодні, 07 лютого .
21 Грудня, 2023 р., 16:49
Щороку фахівці Меджибізького центру надання соціальних послуг намагаються організувати та провести цікаві різноманітні новорічні заходи для дітей громади.
05 Листопада, 2023 р., 10:45
Шановні працівники соціальної сфери