Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Протоколи засіданнь з питань ТЕБ та НС Меджибізької ТГ

Протокол №1 Протокол №2
Протокол №3 Протокол №4
Протокол №5 Протокол №6
Протокол №7 Протокол №8
Протокол №9 Протокол №10
Протокол №11 Протокол №12

08 Квітня, 2024 р., 11:06
Сезон кліщів розпочато: активність кліщів щороку припадає на квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі є переносниками збудників вірусних, бактеріальних захворювань людей і тварин та переносниками важких хвороб, таких як кліщовий енцефаліт та хвороба Лайма (кліщовий бореліоз). Головним методом профілактики є вакцинація. Щеплення слід робити за кілька місяців до початку весняно-літнього сезону.
03 Січня, 2024 р., 14:36
6 січня в Україні відзначають одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща. Цього дня в храмах і на водоймах освячують воду, хто бажає, занурюється в крижану ополонку, адже водохресна вода вважається цілющою та благодатною. Проте, святкуючи, варто пам’ятати про дотримання правил безпеки під час перебування на зимових водоймах і під час пірнання в ополонку.
27 Листопада, 2023 р., 16:01
Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.
06 Листопада, 2023 р., 11:07
Безпечне тепло: Правила пічного опалення.