14 Серпня, 2023 р., 09:07
10 серпня відбулася зустріч представників ГО «Спілка розвитку сільського зеленого туризму в Україні», в рамках грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу», в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», в рамках реалізації проєкту «Парламент для села: представництво ради розбудови України».
24 Листопада, 2021 р., 11:07
Ще влітку ми повідомляли про початок поточного ремонту дитячого майданчика у Меджибожі. Наразі його завершено.
03 Листопада, 2021 р., 11:54
Як результат налагодженої, ефективної та постійної співпраці турецької будівельної компанії «ОНУР» із Меджибізькою територіальною громадою 31 жовтня 2021 р. було відремонтовано шкільне подвір’я  біля закладу загальної середньої освіти - Голосківського ліцею, стан асфальтового покриття якого був невідповідним, шляхом влаштування вирівнючого шару асфальтобетонної суміші. Відтак, для 169 учнів закладу освіти подвір’я школи стало комфортнішим. Незручні 764 м2 замінили на сучасне дорожнє покриття. За що виконавчий комітет Меджибізької селищної ради, колектив та учні Голосківського ліцею висловлюють щиру вдячність!
14 Вересня, 2021 р., 13:43
Зручні умови навчання для дітей – головний пріоритет сильних громад. Саме тому капітальний ремонт навчального закладу у селі Требухівці став одним із завдань для Меджибізької територіальної громади.
07 Вересня, 2021 р., 13:19
Відповідно до програми соціально-економічного розвитку Меджибізької селищної ради 2021-2025 років та з метою забезпечення якісною питною водою жителів населеного пункту, надання можливості бюджетним установам надавати якісні послуги відповідно до їх функціонального призначення, поліпшення рівня комфортності проживання та перебування громадян на території селища Требухівці, 7 вересня будівельниками ТОВ «Монтаж 2017» розпочато реконструкцію водогону.