07 Березня, 2024 р., 16:16
Концепція інтегрованого розвитку – документ стратегічного планування, який визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації, в які покладені принципи сталого розвитку з метою підвищення якості життя.
07 Березня, 2024 р., 13:45
З 06.02.2024 р. по 06.03.2024 р. відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Концепція інтегрованого розвитку Меджибізької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області».
26 Лютого, 2024 р., 11:48
На виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області оприлюднює Заяву про визначення обсягу СЕО проекту містобудівної документації.
06 Лютого, 2024 р., 08:35
19 Грудня, 2023 р., 13:53