Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)

Комунальна установа «Меджибізька дитяча школа мистецтв» - це початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, що становить початкову ланку спеціалізованої мистецької освіти та належить до системи позашкільної освіти. Рішенням дев'ятої сесії сьомого скликання від 27 січня 2017 року № 9-19/2017 створено Комунальну установу «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)» та затверджено статут школи.

СТАТУТ Комунальної установи “Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)

«Меджибізька дитяча школа мистецтв» провадить свою діяльність за художньо-естетичним напрямом, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття спеціальних мистецьких виконавських компетентностей здобувачами у процесі активної мистецької діяльності.

У школі мистецтв навчається 114 учнів та працює 9 викладачів. Працює заклад за 4 напрямками: музичний, хореографічний, образотворчий, театральний.

Розмір плати за навчання в школі складає - 100 грн за місяць. З метою створення сприятливих умов для розвитку, підтримки, стимулювання творчо обдарованих дітей встановлені пільгові категорії учнів. Загалом на пільговій основі у школі навчаються 40  учнів.

З метою створення повноцінного середовища для творчого розвитку та самовираження дитини діють  колективи:

«Веселий настрій» - керівник Захарчук Л.В.;

«Вогонь сердець» - керівник Козко Л.А.;

викладацький дует «Камертон» - керівник Шрубковська М.П.;

хореографічний колектив «Сузір'я» - керівник Повзун Т.А.;

театральний колектив «Пролісок» - керівник Пономар В.В.;

«Меджибізька перлина» - керівник Козко Л.А.

Найкращий показник роботи дитячої школи мистецтв - це результати участі в обласних та всеукраїнських конкурсах та наявність дітей, які бажають продовжити навчання у вищих мистецьких навчальних закладах. Протягом 2021 - 2022 року школа отримала такі перемоги:

Вихованці школи взяли участь у Всеукраїнських  та міжнародних конкурсах, а саме:

1. Всеукраїнський двотуровий конкурс  мистецтв “Новорічні дива” - Сімонова Ліза 2 місце;

2. Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв “Різдвяна Україна” - Чорна Емма 1 місце;

3. Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв “Смайл Фест” - Кульбабчук Владислава  диплом лауреата 2 премії; Шрубковська М. П. - диплом лауреата 1 премії;

4. Всеукраїнська перлина мистецтва “Лялька мотанка” - Яцентюк Наталія 1 місце;

5. Всеукраїнська перлина мистецтва “День Святого Миколая” - Сімонова Єлизавета 1 місце;

6. Міжнародний фестиваль конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “SPLASH STARS” - Кульбабчук Владислава 2 місце; Шрубковська М. П. 1 місце.

05 Червня, 2022 р., 13:41
    Дитяча школа мистецтв — особливий світ, не схожий на загальноосвітню школу, адже тут відбувається творення дитячої душі через сприйняття прекрасного, панує атмосфера закоханості в мистецтво.