27 Лютого, 2024 р., 17:00
Харчування є одним з найважливіших факторів, що визначає здоров’я дітей, сприяє профілактиці захворювань, підвищенню працездатності та успішності, фізичному і розумовому розвитку, створює умови для адаптації підростаючого покоління до навколишнього середовища. Правильно організоване харчування забезпечує організм всіма необхідними йому харчовими речовинами (білками, жирами, вуглеводами, вітамінами і мінеральними солями). Основним принципом харчування дошкільнят є максимальна різноманітність харчових раціонів, яке досягається шляхом використання достатнього асортименту продуктів і різних способів обробки.
27 Лютого, 2024 р., 15:47
27 лютого в Ставницькій філії І-ІІ ступенів Меджибізького ліцею відбулося урочисте відкриття першого класу безпеки у громаді.
08 Лютого, 2024 р., 14:20
Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” та Меджибізька селищна рада проводять консультації з громадськістю на тему: “Про виконання Програми збереження історико-культурної спадщини та розвитку туризму в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки та розробку Програми на наступний період”. Запрошуємо представників громадськості, депутатів і працівників виконавчих органів Меджибізької селищної ради, сільських старост, суб’єктів господарської діяльності взяти участь у роботі круглого столу, який відбудеться 15 лютого 2024 року об 11:00 год. у сесійній залі Меджибізької селищної ради (с. Требухівці). Будемо вдячні за пропозиції, спрямовані на збереження та дбайливе застосування культурної спадщини Меджибізької територіальної громади задля нинішнього розвитку і повоєнного відродження України.
20 Грудня, 2023 р., 13:27
У Меджибізькій громаді відбувся ІІ етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
21 Листопада, 2023 р., 15:37
10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.
18 Листопада, 2023 р., 08:45
17 листопада відбувся відкритий турнір з волейболу серед юнаків Меджибізької громади в дитячо-юнацькій спортивній школі с.Голосків.
10 Листопада, 2023 р., 13:37
4-5 листопада в спортивному залі ДЮСШ с. Голосків пройшов кубок Хмельницької області з волейболу,серед команд дівчат 2009 р.н.
28 Жовтня, 2023 р., 10:03
День вигнання нацистських окупантів з України викарбовано в історії нашої країни життями мільйонів українців, які загинули за вільне та незалежне майбутнє.
06 Вересня, 2023 р., 16:34
В Меджибізькому ліцеї облаштували укриття для початкової ланки - для організації очної форми навчання закладу, також були виконані бетонні роботи, утеплено підлогу в одному з укриттів старшої школи.
01 Вересня, 2023 р., 11:45
Особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Сьогодні пролунав перший дзвоник у семи навчальних закладах Меджибізької територіальної громади.