27 Травня, 2024 р., 23:07
З нагоди 6-ої річниці проєкту «Поліцейський офіцер громади» в закладах освіти Меджибізької громади проведено конкурс малюнків на тему: «Поліцейський офіцер громади», «Мій шериф» та «Безпечне дитинство».
23 Травня, 2024 р., 21:51
 Завершився IV обласний етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році на Хмельниччині з волейболу.
16 Травня, 2024 р., 15:00
День вишиванки - це не просто день. Одягнена сьогодні вишиванка є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про українську нескореність.
20 Квітня, 2024 р., 18:32
Напередодні Дня довкілля в Меджибізькій громаді відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», в рамках якої випускники Меджибізького ліцею та Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів висадили дерева на подвірʼї своїх закладів.
31 Березня, 2024 р., 14:02
Зі щирим серцем вітаю християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!