Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт  Меджибізької територіальної громади! На нашому сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію про актуальні новини з життя громади, ознайомитеся зі структурою Меджибізької селищної ради,  діяльністю депутатського корпусу та виконавчого комітету. Сподіваємося, що ознайомлення з матеріалами сайту допоможе знайти відповідь на усі запитання, що Вас цікавлять та  дозволить краще пізнати нашу громаду.

Сьогодні, Меджибізька громада – це громада талановитих та працьовитих людей, яка намагається впевнено крокувати у ногу з часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, бажанням по-новому жити і працювати, щоб ставати з кожним роком все потужнішою та прогресивнішою.

У своїй діяльності ми прагнемо бути зрозумілими для усієї територіальної громади та відкритими у провадженні своєї політики, у прийнятті рішень, які впливатимуть на життя жителів нашої громади.

Переконаний, що ви всіляко долучатиметеся до втілення реформ і змін у нашій громаді, адже лише спільна ініціативність і відповідальність кожного з нас може дати вагомі результати у майбутньому!

З повагою і найкращими побажаннями

Селищний голова                                                             Олександр ТКАЧ