Студія психологічного розвитку "Гармонія"

15 Вересня, 2023 р., 08:36
15 вересня, напередодні Дня усиновлення, службою у справах дітей було проведено виховний захід з дітками дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться на території нашої громади.
02 Серпня, 2023 р., 10:59
"Простір твоїх змін!"- саме під таким гаслом проведено груповий психологічний тренінг з підлітками. Метою даного заняття було:
26 Липня, 2023 р., 16:08
У Студії психологічного розвитку "Гармонія" постійно надаються індивідуальні психологічні послуги діткам різного віку. Арт-терапія один з найекологічніших і найм'якших психотерапевтичних методів, який не вимагає здібностей до образотворчої діяльності чи художніх навичок. Через арт-терапію ми знайомимось з собою справжніми. Малюючи чи ліплячи, дитина повністю розслабляється, частота її пульсу суттєво знижується, дихання стає розміреним, спокійним і це дозволяє їй, бодай на короткий час, зануритись у стан власної гармонії.
27 Червня, 2023 р., 14:20
"Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - зробити їх щасливими" - Оскар Уайльд.