Урочисте підписання Меморандумів про співпрацю між представниками 14 об’єднаних громад та компанією SKL International

Дата: 26.01.2017 08:40

24 січня 2017 року, відбулося урочисте підписання Меморандумів про співпрацю між представниками 14 об’єднаних громад та компанією SKL International щодо створення в цих громадах центрів надання адміністративних послуг.
У компанії SKL International зазначили, що в рамках меморандуму у цих 14 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів. Загальний розмір фінансування складає 800 тисяч євро.

Меджибізька об’єднана територіальна громада є однією із тих громад, які підписали Меморандум. На сесії селищної ради прийнято рішення зробити реконструкцію частини адміністративного приміщення Меджибізької селищної ради у селі Требухівці під Центр надання адміністративних послуг. Проект реалізовуватиметься у 2017 році. На даний час, виготовляється проектно-кошторисна документація, та виконується робота над проектом.