Наш перший велопробіг

Дата: 25.08.2016 09:03

У ці дні вся наша держава відзначає 25 річницю Дня Незалежності України. У День Державного Прапора України комунальна установа «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» з нагоди річниці провів велопробіг.
На велопробіг запрошувались усі бажаючі, не зважаючи на вік. Розпочався захід з флешмоб: усі разом заспівали гімн України. Далі відбулась церемонія підняття державного прапору, піднятий який було надано почесне право учаснику АТО Кисілю Олександру Миколайовичу.
Далі, під супроводом поліції учасники проїхали маршрут: парк ім. Героїв Крут (с. Требухівці) – Меджибізька фортеця - с. Ставниця - Меджибізька фортеця - парк ім. Героїв Крут.
На завершення кожен учасник отримав водичку та фрукти. Спонсорами свята стали ГО «За конкретні справи» та АТ «Райффайзен Банк Аваль».