Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів

Дата: 03.11.2016 09:08

18 жовтня 2016 року, Меджибізька об’єднана територіальна громада приймала Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів. Тема семінару «Приорітети розвитку позашкільної освіти в громаді в рік державності в Україні».
На кордоні Летичівського району гостей зустріли заступник Меджибізького селищного голови Остапова Н.П., та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради Король О.М.

Теплими усмішками, та чудовою піснею учасників семінару зустріли учні Меджибізької ЗОШ I-III ступенів. Креативно, цікаво та на високому рівні для директорів позашкільних закладів, були проведені екскурсії по школі та шкільному музеї.
Уся учнівська родина Меджибізької ЗОШ I-III ступенів, колективи Меджибізької музичної школи, колективи гуртківців Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості Меджибізької селищної ради, святковою програмою «На перехресті культур», презентували 870-літню історію селища міського типу Меджибожа.
Продовжився семінар круглим столом, де виступили: заступник ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик О.Ф., директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Г.М., секретар Меджибізької селищної ради Бацевич В.Б., начальник відділу, освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради Король О.М.
Шановні гості відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж». В усім присутніх надовго залишиться у пам’яті художня композиція у музеї Голодомору. Цікавим, також, став етнографічний музей. Під час семінару постійно панували почуття задоволення від побаченого, почутого і нових знайомств.
Каченюк А.С.