ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!

Дата: 06.03.2017 09:12

28 лютого 2017 року Меджибізькою селищною радою народних депутатів було прийнято рішення “Про внесення змін до рішення Меджибізької селищної ради від 16 червня 2016 року № 1-8/2016 “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Меджибізької селищної ради на 2017 рік”. На підставі рішення буде створена робоча група по вивченню платоспроможності платників податків та оптимізації інвестиційного клімату в Меджибізькій селищній об'єднаній територіальній громаді.

Запрошуємо до співпраці у даній групі і надати представників для участі у першому засіданні, яке відбудеться 9 березня 2017 року. За більш детальною інформацією (час і місце проведення засідання робочої групи) звертатися до юридичного відділу Меджибізької селищної ради за телефоном (068)8288792, а також зазначена інформація буде розміщена на сайті Меджибізької селищної ради http://medzhybizka.gromada.org.ua/.

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради.