День Конституції України

Дата: 28.06.2017 16:30

Фото без опису21 рік тому 28 червня 1996 року на засіданні 5-ї сесії Верховної Ради України 2-го скликання був ухвалений основний закон нашої держави – Конституція України, яка набула чинності в той же день. Відтоді українці щорічно відзначають цю пам’ятну дату, як державне свято – День Конституції України. Меджибізька ОТГ також відзначила це свято. Воно пройшло у Меджибізькому будинку культури. Урочистості почалися з покладання квітів до банера загиблим воїнам АТО, право покласти квіти було надано Готфрід А.Е. та Горбачу М.М. З привітальним словом виступив Меджибізький селищний голова Демків М.А. За плідну працю, активну громадську позицію, зразкове виконання посадових обов’язків, толерантну співпрацю з колегами, з нагоди 21-ї річниці Дня Конституції України та Дня Молоді вручили грамоти та цінні подарунки працівникам Меджибізької ОТГ: Акімовій Л.В., Каченюк А.С., Габруській Т.В., Руцькому А.А. та Духневич В.Б. Також Летичівська районна рада та Летичівська районна державна адміністрація  відзначили грамотою керуючу справами, начальника загального відділу Нігрей Т.І. Для жителів Меджибізької ОТГ було проведено концертну програму.