27 сесія 7 скликання

Дата: 30.06.2017 13:32

30 червня 2017 року о 10:00 год. відбулася 27 сесія 7-го скликання. На ній було розглянуто ряд важливих питань,а саме: Про встановлення місцевих податків і зборів на території Меджибізької селищної ради на 2018 рік (доповідає: начальник юридичного відділу Герасімова М.В.); Про внесення змін до селищного бюджету (доповідає: начальник фінансового відділу Мартинкова Г.М.); Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Меджибізької ОТГ у Летичівському районі Хмельницької області на 2017-2018 роки (доповідає: перший заступник голови Карбовська Ю.Б.); Про делегування представника на призначення громадським інспектором з охорони довкілля на території Меджибізької селищної ОТГ (доповідає: селищний голова Демків М.А.);

Про затвердження Програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на 2017-2020 роки (доповідає: спеціаліст 1–ї категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Готфрід А.Е.); Про затвердження графіку роботи відділу надання адміністративних послуг Меджибізької селищної ради (доповідає: спеціаліст 1–ї категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Готфрід А.Е.); Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Меджибізької Селищної ради (доповідає: начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Коваль К.О.); Про зміну типу загальноосвітніх навчальних закладів Меджибізької ОТГ (доповідає: начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради Остапова Н.П.); Про затвердження розпоряджень селищного голови (доповідає: селищний голова Демків М.А.); Про плату коштів учасникам АТО (доповідає: селищний голова Демків М.А.); Про виплату коштів на лікування (доповідає: селищний голова Демків М.А.); та земельні питання (доповідає: начальник відділу земельних відносин Духневич В.Б.). По всім розглянутим питанням було прийнято відповідні рішення. На сесію були запрошені: голова Летичівської районної ради Крутоус М.Т. та головний лікар Летичівської ЦРЛ Зьомко В.В.