Мітинг - реквієм приурочений пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2018 15:43

Фото без опису20 лютого 2018 року об 11:00 год. біля пам'ятного знаку загиблим воїнам в зоні АТО відбувся мітинг - реквієм приурочений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тисячі українців, що вистояли на Майдані, взявши в руки зброю, вирушили на Схід України, на Донбас, в зону антитерористичної операції, щоб захистити завоювання Революції гідності. Зі словами вдячності нашим героям виступив селищний голова Михайло Демків.

Також слово було надано Погорільцю Олегу директору Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”.

Єднаймось, люди, і борімось за свободу!
Коли важкі часи настали в нас тепер.
За тебе неньку, рідну мову і природи вроду
Вже не один твій, Україно, син помер.

І вже набатом музика війни

Пульсує і пече у наших жилах.

З піснею "Не твоя війна" виступила Ніколайчук Ю.С. - директор Меджибізького будинку культури.

Ніколи не висохнуть сльози матерів, які  втратили своїх дітей. Не плачте, мамо. Ваш син у Небесній Сотні. Він стоїть на варті. по праву руку від Бога. А по ліву – його побратими: Андрійки, Іванки, Назари, Устими – ті, хто нині в Небесній Сотні. Не плачте, мамо. Дайте поплакати Україні. Не плачте, мамо. Дозвольте поплакати світові.

Зі словами пам'яті про героїв виступили діти Медибізької ЗОШ І-ІІІ ст.

З піснею "В нашому серці" виступила Козко Л.А. - директор Меджибізької дитячої школи мистецтв.

З піснею "Моїй Україні" виступила Недял Г.Б. - художній керівник Меджибізького будинку культури.

«Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!».