Волонтерський потяг єднання "Труханівська січ"

Дата: 31.10.2016 11:15

23 жовтня державний історико-культурний заповідник «Межибіж» зустрів майже 200 учасників волонтерського агітаційного Потягу Єднання «Труханівська Січ».
Головна мета акції – сприяння консолідації Заходу та Сходу, виховання патріотичного духу та популяризація національної культури, розвінчування міфів російської пропаганди, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

Школярів, студентів, активістів, волонтерів та військових з Луганської та Донецької областей вітальними словами зустрічали заступник голови райдержадміністрації Людмила Бойко, голова районної ради Микола Крутоуз, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Світлана Коржик, директор ДІКЗ «Межибіж» Олег Погорілець та заступник Меджибізького селищного голови Ніна Остапова.
Школярі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасники козацького куреня «Восьма Січ» та педагогічні працівники (директор школи Попадюк Т.В.) зустрічали гостей ритуальним козацьким танком, піснею «Меджибізька фортеця», подарували запашний коровай та взяли участь у дискусійній панелі в стінах етнографічного музею.Учасники акції висловили слова вдячності за гостинний та теплий прийом.