День Перемоги

Дата: 10.05.2017 09:15

9 травня 2017 року у всіх селах Меджибізької ОТГ відбулися мітинги реквієм. В селах мітинги проводили старости, голова Меджибізької селищної ради Демків М.А. разом з односельчанами вшановував пам’ять загиблих в смт. Меджибіж. Діти Меджибізької ЗОШ привітали інваліда другої світової війни Навроцького Миколу Петровича та учасника бойових дій Якубовського Олексія Маркіяновича,які на сьогодні проживають в селищі. Також вітали  учасників АТО та учасників бойових дій, які приймали участь у військових діях інших держав. Матеріальну допомогу надану ТОВ «Агрофорте» вручив селищний голова Демків М.А. Також надано слово було голові ветеранської організації смт. Меджибіж Бацевичу Володимиру Григоровичу. Мітинг реквієм закінчився великим флешмобом.