Святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 10.11.2017 10:51

9 листопада 2017 року о 13:00 год. в Меджибізькому будинку культури відбувся концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Свято розпочалося з гімну працівникам культури у виконані музичного колективу «Меджибізькі перлини». З професійним святом працівників культури привітали голова Летичівської районної державної адміністрації Матлаєва Ірина Дмитрівна та голова Летичівської районної ради Крутоуз Микола Тодосович. Вони відзначили кращих працівників грамотами та побажали подальших творчих успіхів та трудових звершень. Також усіх присутніх привітали зі святом селищний голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Демків Михайло Анатолійович та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Остапова Ніна Петрівна. Вони також відзначили кращих працівників грамотами та подарунками. До вітального слова була запрошена начальник відділу освіти молоді спорту та культури Летичівської районної державної адміністрації Коржик Світлана Анатоліївна, яка вручила грамоти та побажала міцного здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Ще вітали гостей директор Меджибізького територіального центру соціального обслуговування населення Штаманетян Лалі Саргисівна та старости сіл. На концерті виступили дітки з танцями та піснями, та музичні колективи. Щиро вітаємо усіх вас: співаків і сценаристів, бібліотекарів, танцюристів, гумористів, музикантів, а також наших безвідмовних аматорів сцени. Усіх, хто щоденною клопіткою працею зберігає, збагачує українську національну культуру.