Практичні заняття роботи з порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

Дата: 28.11.2017 13:56

Фото без описуВ Меджибізькій селищній раді у відповідності до Порядку роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», були проведені практичні заняття з метою впровадження механізму подання фізичними особами до відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

З використанням функціональних можливостей Фото без описуВеб-порталу користувач зможе:

-заповнити заяву;

-надіслати скан-копії документів;

-здійснити попередній запис; оплатити державне мито;

-отримати консультації працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану;

До Заняття були залучені: старости сіл та працівники Меджибізької територіальної громади.