5-те засідання робочої групи Меджибізької селищної ради із розробки стратегії розвитку

Дата: 20.10.2016 14:46

У вівторок, 18 жовтня, у конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Меджибізький замок». Спільно з польськими партнерами Алісією Стаховяк та Гжегошем Джярскі. відбулось 5-те останнє засідання робочої групи Меджибізької селищної ради із розробки стратегії розвитку ОТГ. На ньому були остаточно сформовані та затверджені 6 основних напрямків яким буде наватись перевага у роботі протягом 2017 року.

На сесії було розглянуто дев’ять презентацій:
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку адміністративних послуг (Куратор – Тамара Гуцалюк)
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку туризму (Куратор – Олег Погорілець)
• Аналіз потенціалу земельних ресурсів Меджибізької ОТГ
(Микола Биков, начальник відділу органічної сертифікації та технології СОК Першого національного аграрного кооперативу)
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку комунального господарства (Куратор – Сергій Стецьків)
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку аграрного сектору (Куратор – Петро Шуляк)
• Аналіз потенціалу водних ресурсів Меджибізької ОТГ
(Олександр Зарицький, проектний менеджер «Агенції сталого розвитку»)
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку легкої промисловості (Куратор – Емілія Мазур)
• Презентація робочої групи з напрямку розвитку інформаційної політики (Куратор – Марія Нігрей )
• Аналіз потенціалу енергоресурсів Меджибізької ОТГ
(Степан Кушнір, координатор проекту «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях»)
Сесія пройшла злагоджено, конструктивно, усі присутні брали участь в обговоренні даних презентацій, висловлювали свої зауваження та пропозиції. Також польські колеги Аліція Стаховяк, Гжегож Джярскі, та директор офісу реформ Сергій Яцковський, координатор проекту «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях» Степан Кушнір, проектний менеджер «Агенції сталого розвитку» Олександр Зарицький та начальник відділу органічної сертифікації та технології СОК Першого національного аграрного кооперативу Микола Биков,вносили ідеї із свого досвіду після кожної даної презентації.
Нігрей М.М.