День села у Ставниці

Дата: 10.11.2016 14:55

У вівторок 8 листопада 2016 року у Ставниці відсвяткували День села! Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого Фото без описудо великого, щоб не лише взяти участь у святкуваннях, але й поспілкуватися один з одним. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина — це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію.

Офіційну частину заходу відкрив староста села Свистун Василь Степанович, побажавши миру, міцного здоров’я, родинного благополуччя, стабільності, розвитку, процвітання та Божого благословення мешканцям села.
З вітальними словами виступили селищний голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Демків М. А.,представник Летичівської районної ради від політичної партії "За конкретні справи" Альона Хавхун, та Вадим Лозовий, депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії "За конкретні справи", голова районної адміністрації Матлаєва І. Д.,Фото без опису голова районної ради Крутоуз М. Т. які подарували до храму села Ставниці ікону Божої Матері, представник від благодійної організації « Фонд родини Кольгофер» Туровець Ю., який передав у Ставницьку сільську та шкільну бібліотеки партію книг, голова районної ради ветеранів Чекерда Г.П., представник від імені Віктора Бондара Проводзьон В. М.
А яке ж свято без артистів! У святкуванні Дня села брали активну участь і жителі сусідніх сіл. Чудовим вокалом привітали мешканців села Ставниця вокальний колектив «Меджибізькі перлини», вокальний колектив із села Западинці «Веселка», ансамбль «Вербиченька» із села Лисогірка, ансамбль «Ставничанка», ансамбль вчителів Ставницької школи, хор ветеранів «Стежина» із Летичева, вокально-інструментальний колектив «Круча» із Головчинець . Гарний настрій людям подарували солісти: Козко Лариса, Недял Галина, Шрубковська Марина, Іванова Людмила, Петров Юрій, Валерій Гаврилюк , Роман Мозолюк. Ведуча свята – Наварчук Тетяна Євгенівна. Свято вдалося – така одностайна Фото без описудумка його учасників.
Селище Ставниця завжди славилось працьовитими, талановитими, творчими людьми і мальовничими куточками. Слова вдячності лунали на адресу жителів села, які дбають про благоустрій, батькам, які мають п’ять і більше дітей, соціальним працівникам, воїнам-інтернаціоналістам, воїнам АТО, батькам загиблих воїнів, людям похилого віку (за 90), працівникам, які нагородженні орденом за працю, поштальйонам.
Найщиріші слова вдячності за посильну фінансову допомогу в організації цьогорічного святкування Дня села, та постійну участь у вирішенні проблемних питань населеного пункту управляючому «Агро-Форте» Фаловському Ю.О., підприємцям Наварчуку В. П.,Холоду М.Ф., Трайничу В.В., Печенюку Р.І., Гончар В.В. Баллі А.А., Яловецькій Т.М., Кошельник Л.В. Також, подяка активним учасникам, які брали участь в організації свята: Блонському Ю.І, Багас О.І., Гонті Ю. П., Маслову С.В., Петрушенко В.П., Лічман О.В., Коломієць Р.М.
На завершення концерту, представник від благодійного фонду «Фонд родини Кольгофер» пригостив усіх гостей тортом, який прийнято дарувати винуватцю свята. А мешканці села спекли коровай. Також, ще один коровай подарував хор ради ветеранів.
Програма святкування Дня села у Ставниці була доволі цікавою і різноманітною. Після урочистостей святкування Дня села у Ставниці продовжилось масовим народним гулянням. День видався доволі прохолодним, та це а ж ніяк не вплинуло на настрій мешканців села. Прямо на подвір’ї біля будинку культури всіх охочих запрошували скуштувати смачного і наваристого гарячого кулішу, вареників, юшки, бутербродів, риби, домашніх тортів.
Усі залишились задоволені заходом. Й справді, такі події єднають усіх.
Нігрей М.М.