Презентація напрацьованих групою із розробки стратегії розвитку Меджибізької ОТГ напрацьованих напрямків розвитку

Дата: 20.10.2016 15:02

Фото без описуУ середу, 19 жовтня, відбулася презентація напрацьованих групою із розробки стратегії розвитку Меджибізької ОТГ 6 напрямків які у 2017 році планує реалізовувати Меджибізька селищна рада. Зустріч із громадою проходила у конференц-залі історико – культурного заповідника «Межибіж»

Участь у презентації взяли представники асоціації польських міст Аліція Стаховяк та Гжегош Джярскі, директор Українського офісу реформ Сергій Яцьковський, куратор проекту "Збільшення участі громадян у стратегічному плануванні і плануванні надання публічних послуг у нових об'єднаних територіальних громадах в Україні" який реалізовується за підтримки Польсько-Канадської програми підтримки демократії, консультанти проекту Дмитро Василенко та Степан Кушнір.

На презентації було розглянуто шість основних напрямків розвитку громади .Фото без опису
1. Якісні адміністративні послуги.
2. Ефективне комунальне господарство.
3. Прозора інформаційна політика.
4. Конкурентно-здатний туристичний продукт.
5. Високорозвинене аграрне господарство.
6. Сучасна легка промисловість.
Вони були обрані внаслідок
? консультування з керівництвом об’єднаної територіальної громади;
? аналізу паспорта громади та інших офіційних і статистичних документів;
? проведення соціологічного дослідження, яке охопило 21% мешканців громади;
? засідань спеціалізованих фокус-груп за трьома напрямками (туризм, сільське господарство та легка промисловість);Фото без опису
? роботи експертної групи, створеної із представників влади, бізнесу, громадських організацій, освіти, соціальної сфери та культури;
? врахування стратегічних документів Хмельницької області.
Нігрей М.М.