Святкування Дня Вишиванки

Дата: 18.05.2017 15:06
Кількість переглядів: 1942

Фото без описуВсесвітній день вишиванки відзначають кожного третього четверга травня,люди організовують концерти, конкурси,але основною акцією є одягнути вишиту сорочку на роботу,навчання чи на вулицю. Ідея зародилася в 2006 році. День вишиванки підтримали також жителі Меджибізької ОТГ. Вишиванка це символ нескореності, підтримки, свободи та солідарності – це генетичний код українців.

Під час проведення акції в Меджибізькій ОТГ відбувся флешмоб за участі дітей громади,а батькам дітей, які народилися в квітні та травні вручили вишиванки. На завершення акції відбулася зустріч з нашим земляком Мацько Віталієм Петровичем, який є поетом, українським літературознавцем, краєзнавцем, журналістом, членом національної спілки письменників України, доктором філологічних наук та лауреатом Хмельницької обласної премії ім. Т.Г. Шевченка (який у квітні місяці відзначив своє 65 - річчя). Твори Віталія Мацька – це поезія любові до України, до рідної землі, до рідного села, батьківської хати, матері та родини. На завершення літературної днини секретар Меджибізької селищної ради Бацевич В.Б, привітала ювіляра.