Святкування дня захисту дітей

Дата: 01.06.2017 15:16

1 червня 2017 року в смт. Меджибіж відбулося свято дня захисту дітей. Організатором свята був Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування населення на чолі з Штаманетян Л.С., які були артистами та ведучими. На святі були присутні діти Меджибізької громади. Дітей зі святом привітали: селищний голова Демків М.А.,який побажав мирного неба над головою, заступник селищного голови Карбовська Ю.Б., яка побажала щасливого дитинства та бути гідними громадянами України, та начальник територіального центру Штаманетян Л.С., яка все робила для того, щоб діти були щасливі. Енергійними, цікавими та розважальними були проведені конкурси для дітей, за які було вручено винагороду у вигляді подарунків. На святі діти поринули у казковий світ дитячих мрій та щасливого дитинства. Також виступали із цікавими танцювальними та співочими номерами дітки Меджибізької громади. Солодощі та морозиво по закінченню свята було роздано дітям за сприяння благодійного фонду родини Кольгофер, Меджибізької селищної ради та територіального центру. Дякуємо територіальному центру за чудове та захопливе свято для наших дітей. Також в Меджибізькій селищній раді було проведено день відкритих дверей з реєстрації актів цивільного стану та реєстрації громадян, де головним спеціалістом Гуцалюк Т.Г. було надано вичерпну відповідь зі всіх питань, що були задані дітьми.