Панельна дискусія на тему “Аналіз передумов створення органічного та швейного кластерів на Хмельниччині”

Дата: 03.02.2017 15:24

2 лютого 2017 року у Хмельницькому Національному Університеті відбулася панельна дискусія на тему “Аналіз передумов створення органічного та швейного кластерів на Хмельниччині”.

Фото без описуСаме об’єднання (кластеризація) на думку організаторів заходу дозволить покращити умови для розвитку бізнесу не тільки на Хмельниччині, але й на території усієї країни, підвищить конкурентоспроможність вітчизняних виробників, оптимізує їх роботу, зробить великий крок до забезпечення лідерських позицій на світовому ринку. Для нашої громади такі питання є дуже актуальними, адже серед пріоритетних напрямків розвитку Меджибізької ОТГ є аграрний напрямок та легка промисловість. Будемо сподіватись, що приватний бізнес спільно із освітніми закладами, які готують кваліфікованих спеціалістів та місцевими представниками влади зуміють знайти спільні інтереси та об’єднають свої зусилля та бажання створити гідне майбутнє для своїх нащадків.