32 сесія

Дата: 21.09.2017 15:38

Фото без опису 21 вересня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася 32 сесія. На сесію були запрошені: Голова Летичівської районної ради Крутоуз М.Т. начальники відділів  виконавчого комітету селищної ради, перший заступник селищного голови Карбовська Ю.Б, начальник КП « Добробут» Стецьків С.М., директор  КУ  Терцентру  Штаманетян Л.С., головний лікар  КУ  Центру ПМСД Гладищук О.В. , начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Остапова Н.П. та депутати селищної ради. Розпочав сесію селищний голова Демків М.А.

На сесії було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1.Про  затвердження звіту про хід і результати виконання Програми соціально - економічного та культурного  розвитку   селищної ОТГ за І півріччя  2017 року. Доповідає: Начальник відділу економічного  розвитку  та інвестицій Готфрід А.Е.

2.Про внесення змін до Статуту КУ  «Меджибізький територіальний  центр соціального обслуговування». Доповідає:  директор КУ « Терцентр» Штаманетян Л.С

3.Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.  Доповідає: спеціаліст фінансового відділу Куценко В.О.

4. Про затвердження проекту регуляторного акту «Про мінімальну вартості  місячної оренди одного  квадратного метра загальної площі  нерухомого майна фізичних осіб, що надається  в оренду, на території Меджибізької  селищної   об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік».   Доповідає: Начальник юридичного відділу Герасімова М.В.

5.Про  хід виконання Цільової Соціальної Програми на оздоровлення та відпочинок дітей по Меджибізькій ОТГ на 2016-2020 роки. Доповідає: Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Остапова Н.П.

6. Про внесення змін до штатного розпису та  кошторису на 2017 рік  комунальної установи  « Центр первинної медико- санітарної допомоги». Доповідає: Головний лікар  ПМСД  Гладищук О.В.

7.Про затвердження  проекту  « Капітальний ремонт  тротуару по вул. Замкова в смт. Меджибіж,  Летичівського  району  Хмельницької  області». Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

8.Про внесення змін до Положення про юридичний  відділ Меджибізької селищної ради. Доповідає: Начальник юридичного відділу  Герасімова М.В.

9.Про затвердження  Положення  про  виконавчий комітет Меджибізької  селищної ради Летичівського району Хмельницької області.   Доповідає:  Начальник юридичного відділу  Герасімова М.В.

10. Про відкриття старшої групи в Головчинецькому ДНЗ « Ромашка». Доповідає:  Начальник юридичного відділу  Герасімова М.В.

11. Про розгляд листа Летичівської районної ради. Доповідає: Начальник юридичного відділу  Герасімова М.В.

12. Про надання матеріальної допомоги. Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

13.  Про  виплату коштів учасникам АТО. Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

14.Про виплату  допомоги на лікування. Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

15. Про виплату допомоги на поховання. Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

16. Про надання допомоги на вирішення  соціально- побутових потреб. Доповідає:  селищний голова Демків М.А.

17. Про прийняття на  баланс  селищної ради приміщення колишньої  Меджибізької дільниці Летичівської профдезинфекції. Доповідає: Начальник юридичного відділу Герасімова М.В.

18. Земельні питання.  Доповідає:  Начальник земельного відділу  Духневич  В.Б.

На всі розглянуті питання було прийнято відповідні рішення.