Дата: 12.07.2017 15:55

Шановні мешканці села ТРЕБУХІВЦІ!

Повідомляємо, що 2 серпня 2017 року о 11 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану с. Требухівці Меджибізької сільської ради Летичівського району Хмельницької області на підставі рішення Меджибізької селищної ради № 22-5/2016 -  від 25 лютого 2016 року.

Генеральний план с. Требухівці розроблений з метою:
обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території с. Требухівці;
визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генерального плану – Меджибізька селищна рада, виконавець – ТОВ «КРОК ЦЕНТР».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Будинку культури с. Требухівці
Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Меджибізької селищної ради.
                  Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генерального плану с. Требухівці.

Шановні мешканці села ГОЛОВЧИНЦІ!

Повідомляємо, що 2 серпня 2017 року о 13 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генерального плану с. Головчинці Меджибізької сільської ради Летичівського району Хмельницької області на підставі рішення Меджибізької селищної ради № 22-5/2016 -  від 25 лютого 2016 року.

Генеральний план с. Головчинці розроблений з метою:
обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території с. Головчинці;

Місце проведення громадських слухань – приміщення Будинку культури с.Головчинці.
Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генерального плану с. Головчинці.