У Шрубкові відбулася перевірка діяльності сільської бібліотеки

Дата: 23.05.2018 14:19

22 травня 2018 року працівники Меджибізької публічної бібліотеки їздили з робочим візитом до Шрубківської сільської бібліотеки.

Метою поїздки була перевірка діяльності бібліотеки, ознайомлення із станом руху фондів та проблем установи. Завідуюча Тетяна Андріївна Кондратюк радо зустріла нас у стінах приміщення Шрубківського сільського будинку культури. Гостинно провела екскурсію по історико-краєзнавчому музею села Шрубків, показала цінні документи, спогади, "Літопис села Шрубків" та книгу пам'яті, історію клубного закладу, дитячий куточок, книги по веденню гуртків та майстер-класів.

Під час зустрічі було висловлено чимало побажань по роботі бібліотеки, які в майбутньому будуть враховані та обгорені на методичних нарадах. Загалом зустріч відбулася в дружній атмосфері. У Шрубківській сільській бібліотеці відчувається професійний підхід до ведення бібліотечної справи. Заплановано багато цікавих заходів, які будуть корисні для відвідувачів бібліотеки.

Діана Щур