ФІНАЛЬНА ГРА СЕРЕД ДОРОСЛИХ

Дата: 10.07.2018 10:05

Фото без описуОсь і відбувся фінальний матч серед молоді до 35 років на кубок «Меджибізька СОТГ – 2018». У фіналі грали команди Меджибожа та Головчинець/Лисогірки.

Гра вийшла цікава та захоплююча. І навіть коли хтось проходив повз футбольного поля, зупинявся і спостерігав за грою.

Нелегко прийшлося футболістам з Меджибожа, адже вони грали із минулорічними переможцями. Не зважаючи на те, що рахунок був не на їх користь, все ж таки грали достойно. Багато разів свою команду виручав воротар О.Слободянюк. Саме його гравці команд та Фото без описуглядачі визнали кращим гравцем. У подарунок воротар отримав м’яча, якого протягом гри так успішно ловив. Також хочеться відзначити гру В.Папки та А.Ранецького з Меджибізької команди, які прикладали усі зусилля, аби забити гол у ворота суперника. Але команда Головчинець грала злагоджено, прислухаючись до порад капітана і майже не робила помилок.

Отже із рахунком 8:2 виграла команда Головчинець/Лисогірки. Переможці отримали кубок та, як було обіцяно, шашлик.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм ще багато перемог та залишатися такою дружною і злагодженою командою.

А на наступний рік запрошуємо команди знову взяти участь у змаганнях.