"Духовна єдність народу": нова виставка Меджибізької публічної бібліотеки до Дня хрещення Київської Русі-України

Дата: 13.07.2018 14:09

На виконання плану заходів Меджибізької селищної ради щодо відзначення 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі-України, Меджибізька публічна бібліотека підготувала виставку: "Духовна єдність народу".

Це свято відзначаємо у День пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира - хрестителя Русі, одного із засновників і покровителів нашої державності. Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це — спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — велика присутність Києва у світовій історії і його цивілізаційний вплив на сусідні землі і народи. Це — єдність нашого державного і духовного начала.

Державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі відзначається щорічно 28 липня. У виставці вибрані тематичні книги на тематику Хрещення Русі, зародження релігії на території сучасної України, релігійні книги, відомості про церкви. Також у виставці представлені  фотографії  духовних традицій наших церков: хрещення, вінчання та храмові свята.

Діана Щур