Освітяни Меджибізької громади готові до навчального року

Дата: 01.09.2018 14:08

31 серпня 2018 р. в Меджибізькій селищній ОТГ відбувся освітянський форум “Нова українська школа - школа успіху”.

На ньому було присутнє керівництво громади та району, керівники закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, вчителі та вихователі.

Учні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів на початку форуму коротенько виступили перед освітянами громади та привітали з початком навчального року, за свій виступ вони були обдаровані шаленими оплесками.

Модераторами панельної дискусії освітнього форуму стали Ніна Петрівна Остапова, Михайло Анатолійович Демків та Світлана Анатоліївна Коржик. Ведучим форуму став Сергій Анатолійович Щур.

На форумі виступали:

директор Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів Зоряна Ярославівна Теслюк із доповідю “Діяльнісний підхід щодо реалізації ідей НУШ”;

директор ДЮСШ Меджибізької ОТГ у с. Голосків Юрій Олександрович Мельник із доповідю “Інноваційні напрямки в системі фізичного виховання дітей ДЮСШ”

та Ірина Віталіївна Кутинець - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Летичівського РУ, ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

На завершення було зазначено, що на освітян Меджибізької громади попереду чекає велика яскрава та творча робота. Разом ми зможемо реалізувати поставлені завдання, що стоять перед освітою, а 2018-2019 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень та особистих звершень.