У Меджибізькій ОТГ буде оновлена стратегія розвитку

Дата: 07.09.2018 11:10

Меджибізька ОТГ стала учасником Проекту «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам», який реалізовується за фінансової підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

12 вересня 2018 р. о 13:00 год у приміщенні виставкового залу ДІКЗ "Межибіж" відбудеться перше засідання робочої групи з розробки стратегії Меджибізької селищної ОТГ. Усі жителі громади, бажаючі взяти участь у розробці проекту Стратегії можуть приєднатися до нашої команди розробників.

Метою проекту є: впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування ОТГ ефективних інструментів сучасного муніципального менеджменту, що забезпечують сталий розвиток громади через розробку стратегій розвитку нових громад та впровадження культури стратегічного менеджменту в роботі ОТГ.