Дата: 12.09.2018 14:26

Фото без опису12 вересня 2018 року у відділі ЦНАП Меджибізької селищної ради відбувся особистий прийом громадян ОТГ заступником начальника у Летичівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області – Дудник Оленою Григорівною.

В результаті прийому було обговорено ряд нагальних питань пов’язаних з: до паюванням землі, з відведення громадських пасовищ, про зміну цільового призначення землі, про подальшу співпрацю Меджибізької селищної ради та Держгеокадастру з питань проведення навчання серед старост громади і постійного виїзного дня для прийому громадян нашого краю.

В ЦНАПі, Олена Григорівна ознайомилася з діяльністю відділу, відвідуванням суб’єктів звернення та послугами які надаються громадянам.