В Меджибізькій публічній бібліотеці була проведена чергова нарада

Дата: 14.09.2018 10:44

12 вересня 2018 року на базі Меджибізької публічної бібліотеки була проведена чергова нарада бібліотекарів Меджибізької ОТГ.

Члени робочої групи обговорювали актуальні питання на найближчий час: рух фонду бібліотек, списання застарілої літератури, аналітику та аналітичні дані, статистичні довідники, використання статистики та її аналіз, аналіз показників діяльності.

Під час засідання відбувалося обговорення технічних змін, ефективності конкурсів, популяризування бібліотеки.
Також піднімалися теми новітніх засобів популяризації бібліотечної справи, книг для читачів, такі як: створення фотозон під час масових заходів, активна участь у художній самодіяльності, створення нових гуртків на базі сільських бібліотек.

Крім того, бібліотекарі допомагали один одному у матеріалах та ідеях для створення нових виставок на тему: битви під Пилявцями та інших.

В цілому нарада відбулась в дискусіях по гострих питаннях, теплій та дружній атмосфері.