Селищний голова Меджибожа подарував фотозону любителям лайків у Instagram та Facebook

Дата: 19.09.2018 16:07

Зовсім нещодавно, напередодні святкування Дня Незалежності України, у Меджибожі було змонтовано фотозону “Я люблю Меджибіж”, а вже зараз у кожного активного користувача соціальних мереж є фото на фоні милозвучного: “Я люблю Меджибіж”

Не нехтують фотозоною навіть туристи. Біля фотозони вже сфотографувалося багато людей. Це можна спостерігати серед сторінок користувачів соціальних мереж. На фоні металопластикової конструкції фотографуються вдень і вночі, великі і малі, вчителі із учнями, хлопці і дівчата... І усіх поєднує відчуття радості за те, що Меджибіж змінюється уже сьогодні!

Тож пропонуємо Вам фотоогляд із соціальних мереж! Гарного перегляду!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото взяті з інстаграм та фейсбук аккаунтів:

Дарії Данилюк, Влада Грохольського, Мадлєни Щенсневич, Юлії Нколайчук, Людмили Махлай, Людмили Гончар, Валентини Іванишин, Оксани Лазаренко, Ніни Остапової, Діани Гаврилюк, Сергія Щура, Олександри Ямпольської та Валерії Слободанюк., також були використані фото Олександра Змієвського.