Колективи Меджибізької громади приєдналися до урочистостей з нагоди 370 річниці Пилявецької битви

Дата: 25.09.2018 11:00

23 вересня 2018 р., неподалік села Олексіївка Старосинявського району Хмельницької області, відбулось триденне козацьке свято «Твоєї пресвятої волі вовіки буде слава золота» присвячене 370-й річниці Пилявецької битви.

Участь у святі, яке організували Хмельницька ОДА, Всеукраїнський волонтерський агітпотяг єднання «Труханівська Січ», Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України взяли діти, юнаки, молодь, вихованці військових ліцеїв, курсанти військових навчальних закладів з Києва і Львова, представники козацтва, патріотичних громадських організацій з багатьох регіонів України.

Із Меджибізької громади на урочистостях виступили вокально-хоровий гурток художньої самодіяльності Головчинецького сільського клубу “Бужанка” (Керівник О. Гуляк), а також спортивний клуб “Успіх” Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Керівник М. Костик).

Виступи наших колективів можна переглянути за посиланням.

Фото взяті із фейсбук акаунта Олексія Гуляка.