ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 28.09.2018 14:42

Інформація:

Земельна ділянка площею:

- 0,5420 га (кадастровий номер –
6823055400:00:006:0382) за адресою: Хмельницька обл., Летичівський р., смт. Меджибіж, вул. Набережна, 14/2.

Термін виконання робіт: 30 календарних днів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до Меджибізької селищної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться в конверті. До підтверджуючих документів належать:

• заява на участь у конкурсі, на кожний об’єкт окремо;

• копії установчих документів претендента;

• копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та яких буде залучено до проведення оцінки;

• інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі);

• копія ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити:

• пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки.

Конкурсну документацію слід подавати до Меджибізької селищної ради за адресою: смт. Меджибіж, вул. Пушкіна, 5. Документи на конкурс будуть прийматися в робочі дні з 8.00 до 17.15 год., в п’ятницю до 16.00 год., з дня оприлюднення цього оголошення.

Прийняття документів припиняється за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). Телефон для довідок: 9-71-71.

Конкурс відбудеться в Меджибізької селищної ради 18.10.2018 р. о 10.00 год. за адресою: вул. Пушкіна, 5.