ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Дата: 05.10.2018 13:50

Відбулось перше засідання нового складу Центральної виборчої комісії. На ньому були розглянуті питання обрання Голови Комісії, двох заступників Голови Комісії та секретаря Комісії.
Відповідно до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Голова Комісії, заступники Голови Комісії та секретар Комісії обираються Центральною виборчою комісією на її засіданні таємним голосуванням із числа членів Комісії. Тож за підсумками таємного голосування Головою Центральної виборчої комісії обрано Тетяну Володимирівну Сліпачук.
Голова Комісії внесла пропозиції щодо кандидатур на посади заступників Голови Комісії та секретаря Комісії. За підсумками голосування заступниками Голови Центральної виборчої комісії обрано Олега Миколайовича Конопольського та Євгенія Володимировича Радченка, секретарем Центральної виборчої комісії обрано Наталію Іларіонівну Бернацьку.