Святкування Дня працівників освіти в Меджибізькій громаді

Дата: 22.10.2018 16:41

5 жовтня 2018 р. у Меджибізькому будинку культури відбулось святкування Дня працівників освіти. Урочисте святкування розпочали з гімну України. Після чого відбулося покладання квітів до пам’ятника імені Героїв АТО.

На святі всіх працівників освіти урочисто привітав голова Меджибізької громади Михайло Демків.

До Меджибізького будинку культури також завітали привітати освітян Меджибізької об’єднаної територіальної громади з професійним святом заступник голови Летичівської РДА Людмила Бойко, голова Летичівської районної ради Альона Хавхун та начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Летичівської РДА Світлана Коржик.

Святкові слова до усіх освітян проголосила начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму громади Ніна Остапова. Вітала присутніх освітян зі святом голова профспілкової організації працівників освіти Меджибізької ОТГ Катерина Глядченко.

У святковому привітання брали участь діти Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів з цікавими сценками та піснею.

З чудовими номерами виступили учні Меджибізької дитячої школи мистецтв: Владислава Кульбабчук із музичним твором “Сонячний вальс”, викладач школи Анастасія Кондратюк із піснею “Журавлі”, лунала чудова композиція “Обіймаю тебе” у виконанні Людмили Копійчук та Олександра Іванова, чарівною мелодією вітав Сергій Мазур, Юрій Петров піснею “Золотава осінь”, Людмила Копійчук і Тетяна Грубальська п’єсою “Полька-янка”,

Людмила Копійчук твором “Прелюдія”, показали свою майтерність у привітанні спортивний клуб “Успіх” під керівництвом Михайла Костика, вокальний ансамбль “Веселий настрій” з піснею “Спасибі вчителям”.

Текст і фото: Діана Щур