Святкування Дня захисника України в Меджибізькій ОТГ

Дата: 23.10.2018 10:30

12 жовтня 2018 р. в Меджибізькому будинку культури відбулося святкування Дня захисника України. В цей день прийшли люди, щоб відзначити свято, яке, з огляду на ситуацію в країні, є одним із найважливіших. Саме цього дня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, Україна вшановує тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Урочисте святкування розпочали з гімну України. Після чого відбулося покладання квітів до пам’ятника імені Героїв АТО.

На святі всіх присутніх урочисто привітала секретар Меджибізької селищної ради Бацевич Валентина Борисівна.

Слово привітання сказали також представник громадської організації Меджибізька спілка учасників АТО Олександр Лисенький, протоієрей Петро Леськів настоятель Святомиколаївської (замкової) церкви, отаман Летичівського районного куреня Нетішинського козацького полку, підполковник Іван Дядик.

Грамотами Меджибізької селищної ради за активну участь у розбудові українського козацтва в Летичівському районі та виховання молоді у національних традиціях та з нагоди Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня Захисника України відзначено грамотами:

Кайгородова Станіслава Іногентовича;

Лисенького Олександра Юрійовича;

Островського Дмитра Юрійовича;

Сухомліна Руслана Павловича;

Тарана Сергія Сергійовича;

Реверу Андрія Анатолійовича.

Войтко Тетяну Андріївну - вчителя історії Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Руцького Анатолія Анатолійовича - вчителя історії Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Пономара В’ячеслава Володимировича - вчителя історії Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Наварчука Дмитра Олеговича - вчителя історії Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів;

Кащина Олександра Олександровича - директора Митковецької гімназії імені Г.М.Демчишена;

Теслюк Зоряну Ярославівну - директора Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Шкляра Миколу Петровича - директора Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Щура Сергія Анатолійовича - головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради.

Грамотами Летичівського районного куреня Нетішинського козацького полку за активну участь у розбудові українського козацтва в Летичівському районі та виховання молоді у національних традиціях та з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці було нагороджено:

Бедрія Бориса Андрійовича - вчитель фізичної культури Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів;

Візнюк Юрія Йосиповича - вчитель фізичної культури Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Круть Андрія Миколайовича - вчитель фізичної культури Митковецької гімназіїі імені Г.М.Демчишена;

Мазуркова Олега Григоровича - директор Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів;

Мельника Андрія Юрійовича - вчитель фізичної культури Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Мисюру Юрія Андрійовича - вчитель фізичної культури Лисогірської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Струтинську Катерину Вікторівну - вчитель фізичної культури Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Подарували чудовий настрій своїми виступами Галина Недял, Лариса Козко, Юрій Петров.

В честь Дня захисника України, лісники подарували саджанці для благоустроу парку АТО. Допомагали Меджибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів, секретар селищної ради Валентина Бацевич, керуюча справами Тетяна Нігрей, головний  спеціаліст з цивільного захисту та мобілізаційної роботи, підполковник запасу Ігор Леоненко  та місцеві герої атовці.

Текст і фото: Діана Щур